Apartament - 79 m2 ne Street Mitat Hoxha

Kategoria: Shitje, Apartament

Cmimi: 110000€


Info mbi pronen

Siperfaqja 79 m 2 Tualet 1
Tipi 1+1 Ballkon 1
Kati 3 Lloji prones Apartament
Dhoma 1 Gjendja E mobiluar
Kuzhinë 1 Hipotekë E hipotekuar
Distanca nga qendra 900m Viti i ndërtimit 2013
Rikonstruktuar Jo Sipërfaqja totale 79m 2

Pershkrimi

Apartamenti modern i mobiluar i vendosur në Rrugën Mitat Hoxha është sjellë nga lista jonë e pronave në Sarandë për shitje. Eshtë shumë i mirëmbajtur, përbëhet nga 1 dhoma gjumi 1 banjo dhe zonë e madhe dhe ballkon i këndshëm duke shijuar pamje nga deti frontale.

Karakteristika

  Wifi

  Ashensor


Distanca

 100m
 20m
 300m
 50m

VendodhjaGet more details

Prona te ngjashme

Avatar

Vile - 322m2

Rruga Guri Nazi

400000€

4 Rooms 3 Toilets

E re

Avatar

Apartament - 130m2

Street Butrinti

165000€

2 Rooms 2 Toilets

E re

Avatar

Apartament - 111m2

Street Butrinti

130000€

2 Rooms 2 Toilets

E re

Read More