Apartament - 180 m2 ne Street Butrinti

Kategoria: Shitje, Apartament

Cmimi: 235000€


Info mbi pronen

Siperfaqja 180 m 2 Tualet 2
Tipi 2+2 Ballkon 3
Kati 2 Lloji prones Apartament
Dhoma 2 Gjendja E mobiluar
Kuzhinë 1 Hipotekë E hipotekuar
Distanca nga qendra 1000m Viti i ndërtimit 2013
Rikonstruktuar Jo Sipërfaqja totale 180m 2

Pershkrimi

‘Saranda Real Estate’ ’po ofron këtë apartament të kendshem, të vendosur ne Rruga Butrinti. Eshtë me pamje nga deti Mesdhe dhe ndodhet vetëm 30 metra larg plazhit. Apartamenti përbëhet nga kuzhina dhe zona ngrënie, dhomen e ndjenjes, sauna dhe 3 ballkone me pamje nga deti. Apartamenti ka mjaft hapsire dhe plotësisht e mobiluar.

Karakteristika

  Wifi

  Parkim


Distanca

 100m
 30m
 300m
 50m

VendodhjaGet more details

Prona te ngjashme

Avatar

Vile - 322m2

Rruga Guri Nazi

400000€

4 Rooms 3 Toilets

E re

Avatar

Apartament - 130m2

Street Butrinti

165000€

2 Rooms 2 Toilets

E re

Avatar

Apartament - 111m2

Street Butrinti

130000€

2 Rooms 2 Toilets

E re

Read More